úterý 3. března 2009

Někdy je lepší jen tak sedět s rukama v klíně ...

... a nic nedělat.
Původně jsem v sobotu slibovala dvoje pikaču, ale nuda v práci mě uzemnila natolik, že jsem byla ráda za jedno. Slíbila jsem druhé tedy na úterý, což se ukázalo jako slib neuvážený. Pokud jedete z práce a máte již rozladěnou loutnu, je nejlepší se na vše vykašlat.
Víte jaký je rozdíl mezi hladkou a polohrubou moukou? ... ano v hrubosti, a to nejen té mouky, ale i v hrubosti výrazů, kterými se častujete, když se vám těsto nedaří, protože jste debil, co se zaobírá svými bebíčky, místo aby myslel na to, co dělá.
V konečném výsledku to snad nedopadlo tak nejhůř, alespoň Čičinek říkal, že to pěkně voní.Těsto: 125 g tvaroku, 4 lžíce mléka, 4 lžíce oleje, 1 vejce, 1 lžička soli, prášek do pečiva, 300 g hladké mouky
Plnit to muže čím chcete, tohle byl pórek, pesto a sýr.

5 komentářů:

ET řekl(a)...

A je to děsně dobrý, řekla ta, co zas dostala půlku krabice. Je úžasný mít takové kamarády, co vás dnes a denně rozmazlují a nosí něco na zub. Už se cítím tak zahanbeně, že snad něco taky upeču :-)

aknezob řekl(a)...

Dostala jsi jen třetinu, takže mě zase tak nechval :)

ET řekl(a)...

Dostala jsem krabici se slovy, půlku dej Pacholíčkovi. To znamená, že jsem dostala půlku krabice. Ale že jsem nedostala půlku plechu, to je teda hanebné :)

Anonymní řekl(a)...

Aha, takže já dostal 1/6 plechu :-(( no nic, darovanému koni, na zuby nekoukej... :-)
Jen dotaz, ta kocici hlava u misky se šneky, zůstala pořád takhle vysoko :-)? A u vynikajících pikačů, zůstala hlavička kočičky před troubou??? :-)))
J.P/V.D

aknezob řekl(a)...

Co se týká Čiperky a Čičinka, tak za ty se mohu zaručit ... za Dráčka, Motíka, mámu a Vildu, ale ruku do ohně nedám :))